TROCHĘ O SYFONACH DO ZLEWOZMYWAKÓW

SYFON KLASYCZNY

Syfon klasyczny to zestaw rur odpływowych wraz z sitkiem odpływu wody w komorze. Syfon  klasyczny (manualny) umożliwia ręczne blokowanie lub odblokowywanie ujścia wody z komór zlewu. Zamknięcie sitka, aby nie wydostawała się woda z komory odbywa się przez jego naciśnięcie.

Syfon klasyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony klasyczne jednokomorowe 
oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

SYFON AUTOMATYCZNY

Syfon automatyczny umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie ujścia wody w zlewie, tj. bez konieczności ręcznego dotykania sitka odpływowego, które np. może być zanurzone w brudnej wodzie.

Otwieranie i zamykanie odbywa się za pośrednictwem pokrętła, które jest połączone z syfonem za pomocą zabezpieczonej linki. Kiedy przekręcamy pokrętło to syfon się otwiera i woda jest opróżniana z komory.

Korzyścią tego systemu jest to, że nie musimy wkładać rąk do gorącej lub brudnej wody po to, żeby opróżnić wodę z komory. Kiedy pozbędziemy się wody z komory to możemy wyciągnąć sitko i usunąć większe kawałki odpadów pozostałych po jedzeniu.

Syfon automatyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony automatyczne jednokomorowe oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl