TROCHĘ O SYFONACH DO ZLEWOZMYWAKÓW

SYFON KLASYCZNY

Syfon klasyczny to zestaw rur odpływowych wraz z sitkiem odpływu wody w komorze. Syfon  klasyczny (manualny) umożliwia ręczne blokowanie lub odblokowywanie ujścia wody z komór zlewu. Zamknięcie sitka, aby nie wydostawała się woda z komory odbywa się przez jego naciśnięcie.

Syfon klasyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony klasyczne jednokomorowe 
oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

SYFON AUTOMATYCZNY

Syfon automatyczny umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie ujścia wody w zlewie, tj. bez konieczności ręcznego dotykania sitka odpływowego, które np. może być zanurzone w brudnej wodzie.

Otwieranie i zamykanie odbywa się za pośrednictwem pokrętła, które jest połączone z syfonem za pomocą zabezpieczonej linki. Kiedy przekręcamy pokrętło to syfon się otwiera i woda jest opróżniana z komory.

Korzyścią tego systemu jest to, że nie musimy wkładać rąk do gorącej lub brudnej wody po to, żeby opróżnić wodę z komory. Kiedy pozbędziemy się wody z komory to możemy wyciągnąć sitko i usunąć większe kawałki odpadów pozostałych po jedzeniu.

Syfon automatyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony automatyczne jednokomorowe oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

Nowości
Zlewozmywak granitowy Styl bateria Best syfon auto
Zlewozmywak granitowy Styl bateria Best syfon auto
476,00 zł 385,00 zł
szt.
Zlewozmywak granitowy Styl bateria Best syfon
Zlewozmywak granitowy Styl bateria Best syfon
450,00 zł 359,00 zł
szt.
Bateria umywalkowa Smart chromowana
Bateria umywalkowa Smart chromowana
139,00 zł 89,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl