Bateria kuchenna Arbo + dozownik Bateria kuchenna Arbo + dozownik
Producent: Arbo
Cena: 165,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bateria kuchenna Axel do zlew zlewozmywak granitowy lub stalowy Bateria kuchenna Axel do zlew zlewozmywak granitowy lub stalowy
Cena: 285,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bateria kuchenna Best Bateria kuchenna Best
Producent: Arbo
Cena: 139,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw bateria kuchenna Snake + dozownik Zestaw bateria kuchenna Snake + dozownik
Producent: Arbo
Cena: 339,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SYFON KLASYCZNY SYFON AUTOMATYCZNY

Syfon klasyczny to zestaw rur odpływowych wraz z sitkiem odpływu wody w komorze. Syfon  klasyczny (manualny) umożliwia ręczne blokowanie lub odblokowywanie ujścia wody z komór zlewu. Zamknięcie sitka, aby nie wydostawała się woda z komory odbywa się przez jego naciśnięcie.

Syfon klasyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony klasyczne jednokomorowe 
oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

Syfon automatyczny umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie ujścia wody w zlewie, tj. bez konieczności ręcznego dotykania sitka odpływowego, które np. może być zanurzone w brudnej wodzie.

Otwieranie i zamykanie odbywa się za pośrednictwem pokrętła, które jest połączone z syfonem za pomocą zabezpieczonej linki. Kiedy przekręcamy pokrętło to syfon się otwiera i woda jest opróżniana z komory.

Korzyścią tego systemu jest to, że nie musimy wkładać rąk do gorącej lub brudnej wody po to, żeby opróżnić wodę z komory. Kiedy pozbędziemy się wody z komory to możemy wyciągnąć sitko i usunąć większe kawałki odpadów pozostałych po jedzeniu.

Syfon automatyczny umożliwia podłączenie zmywarki lub pralki.Wyróżniamy syfony automatyczne jednokomorowe oraz dwukomorowe.Syfony posiadają przelew umożliwiający wydostanie się nadmiernej ilości wody z komory lub komór do odpływu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl